• سوالی دارید ؟ تماس بگیرید: ۴۲۳۵ ۱۲ ۲۲ – ۰۲۱

پادکست پرورش کودکان | آموزش های تربیت کودکان

هدف موسسه سرمایه خانواده ایرانیان از ایجاد پروژه پادکست پرورش کودکان چیست و شما با شنیدن آنها به چه جایگاهیی میرسید ؟ پاسخ این پرسش ها در پاراگراف های بعدی برای شما قرار داده شده است.

سرمایه خانواده ایرانیان یک موسسه غیر تجاری می باشد که با هدف والای آموزش والدین و ارتقاء سطح دانش و مهارت والدین در پرورش همه جانبه کودک نه تنها از جنبه تربیتی بلکه علاوه بر آن از جنبه های حرکات درشت، حرکات ظریف، شناختی و یادگیری و هیجانی اجتماعی که مجموع همه اینها تحت عنوان تکامل دوران ابتدای کودکی مطرح می باشد در پاییز ۱۳۹۸ در تهران ثبت و تأسیس گردیده است. طبق نظر سازمان جهانی بهداشت، این آموزشها برای همه پدر و مادرها ضروری است

پادکست های آموزشی سرمایه خانواده ایرانیان، در چهارچوب اصول و قواعد آزادی بیان میکوشد تا آگاهی عمومی درباره موضوعات مرتبط با تربیت صحیح و علمی کودک و نوجوان را در جامعه افزایش دهد.

موسسه سرمایه خانواده ایرانیان اعتقاد دارد که تنها راه بوجود آمدن یک انسان سالم، تربیت صحیح و علمی انسان در دوران کودکی است. کودکانی که در کنار والدین آگاه تربیت شده اند، در بزرگسالی شهروندان آرمانشهر ها خواهند بود.

فلسفه و هدف ایجاد این پروژه و این پادکست ها انتقال علم و آگاهی درباره موضوعات مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به والدین است.

به غیر از آموزش های پادکست ،آموزش های موسسه سرمایه خانواده ایرانیان ، در دو بخش متنی و ویدیویی برای شما عزیزیان آماده شده است. محتوای فایل های ویدیویی را می توانید از طریق صفحه آپارات و یا از طریق صفحه اینستاگرام مشاهده نمایید و برای مشاهده آموزش های متنی می توانید از این لینک استفاده کنید

پادکست های آموزشی

آموزش هایی برای تربیت و رشد هر چه بهتر فرزندانمان
مولف : خانم دکتر الهام حبیبی

 

 

باز کردن

جهت دریافت فایل آموزشی تقویت عزت نفس کودکان

روی دکمه زیر کلیک کنید :

دریافت فایل آموزش تقویت عزت نفس کودکان